ПАНОРАМА 4* – БАНСКО

ПАНОРАМА 4* – БАНСКО

Викенд во Банско Хотел ПАНОРАМА 4* Пакет 1 ден :07.12.2019 (Сабота) Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови.Пауза вo Метро Благоевград.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера Ноќевање....
КАСА КАРИНА 4* – БАНСКО

КАСА КАРИНА 4* – БАНСКО

Викенд во Банско Хотел Каса Карина 4* Пакет 1 ден :07.12.2019 (Сабота) Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови.Пауза вo Метро Благоевград.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера...
ПЕРУН ЛОЏ 4* – БАНСКО

ПЕРУН ЛОЏ 4* – БАНСКО

ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско www.perunlodge.bg РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 15% попуст за резервација до 31.10.2019  10% попуст за резервација до 30.11.2019  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 и 19.01-20.04.2020...
МУРИТЕ КЛУБ 4* – БАНСКО

МУРИТЕ КЛУБ 4* – БАНСКО

МУРИТЕ КЛУБ 4* – Банско www.murite.bg  РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА (не важи за 28.12-01.01.2019) : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019  15% попуст за резервација и уплата до 15.11.2019 | 10% попуст за резервација и уплата до 15.12.2019 БОНУСИ : 7=6 за период...
САНРАЈЗ 4* – БАНСКО

САНРАЈЗ 4* – БАНСКО

САНРАЈЗ 4* – Банско www.hotelsunrisebansko.com Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-01.01.2020 02.01-22.02.2020 22.12-27.12.2019 01.12-21.12.2019 на база ПОЛУПАНСИОН *НП   23.02-09.03.2020 10.03-31.03.2020 Студио  2+1                           60 €...