ЈАСТРЕБЕЦ 4* – Боровец

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 / 15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2020 / 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2019 (не важи за 20.12-04.01.2020)
БОНУСИ : 7=6 за  период на престој 05.01-19.01.2020, 08.03-31.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Ноќевање со појадок Макс. 05.01-30.01.2020 31.01-07.03.2020 08.03-31.03.2020 20.12-26.12.2019 27.12-04.01.2020
капацитет Недела-Четврток Петок-Сабота Недела-Четврток Петок-Сабота мин.4 ноќ. мин. 7 ноќ.
Еднокреветна соба 1+0     127 €     176 €     176 €     111 €     138 €     156 €     231 €
Двокреветна соба за 2 возрасни  2+1     143 €     193 €     193 €     130 €     154 €     176 €     248 €
Мал апартман за 2 возрасни 2+1     220 €     270 €     270 €     193 €     220 €  N/A   N/A 
Голем апартман за 2 возрасни  2+1     248 €     303 €     303 €     226 €     243 €  N/A   N/A 
Финска вила за 2 возрасни 4+1     219 €     270 €     270 €     187 €     209 €     275 €     369 €
Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло         18 €        18 €        18 €        18 €        18 €        18 €        18 €
Возрасен на дополнително легло        36 €        32 €        32 €        32 €        32 €        32 €        32 €
Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат : 
▪ Појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, хербална бањам лакониум, ледена фонтана, релакс зона, воден масажер, фитнес, интернет, паркинг, ски лифт пред хотел Јастребец
▪ Доплата за вечера – возрасен 25€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) – возрасен 165€, дете 85€
▪ Доплата за божиќна вечера на 25.12 (задолжително) – возрасен 55€, дете 30€
▪ Дете до 3.99 год – бесплатно
winter holidays hero image