FLORA 4* – Боровец 
 РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 15.10.2019 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-19.12.2019 | 05.03-31.03.2019
Цени по соба за 1 ноќевање  01.12-17.12.2019   18.12-25.12.2019   26.12-03.01.2020   04.01-04.03.2020 
ПОЛУПАНСИОН  12.03-31.03.2020   05.03-11.03.2020     
Еднокреветна соба 
1 возрасен 49 € 58 € 119 € 74 €
Двокреветна соба 
2 возрасни 63 € 74 € 125 €  97 €
3 возрасни  85 € 100 € 169 € 131 €
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.) 63 € 74 € 125 € 97 €
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.) 63 € 74 € 125 € 97 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.) 63 € 74 € 125 € 97 €
Јуниор сјуит (2+1)
2 возрасни 69 € 81 € 132 € 103 €
3 возрасни  94 € 110 €  178 € 140 €
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.) 69 € 81 € 132 € 103 €
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.) 69 € 81 € 132 € 103 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.) 69 € 81 € 132 € 103 €
Едноспален апартман (2+2)
2 возрасни 83 € 98 € 154 € 120 €
3 возрасни  111 € 132 € 208 € 162 €
4 возрасни  140 € 166 € 262 € 204 €
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.) 83 € 98 € 154 € 120 €
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.) 83 € 98 € 154 € 120 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.) 83 € 98 € 154 € 120 €
2 возрасни + 2 деца (2-11.99 год.) 99 € 117 € 185 € 144 €
3 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.) 111 € 132 € 208 € 162 €
1 возрасен + 3 деца (2-11.99 год.) 99 € 117 € 185 € 144 €
Во цената е вкучено: појадок и вечера,  користење на внатрешен базен, фитнес
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително): возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image