Најповлни понуди за зимување од Туристичката Агенција Јоцо Турс од Куманово. Проведете незаборавни денови од Вашиот зимски одмор во Бугарија.

FESTA CHAMKORIA 4* – Боровец

www.festahotels.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-20.12.2019, 08.01-15.02.2020, 05.03-09.04.2020 (не се комбинира со попуст за рана резервација, важи за рез. од 01.11.2019)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020 02.01-13.01.2020 14.01-25.01.2020 26.01-15.02.2020 16.02-04.03.2020 05.03-09.04.2020
Вид на сместување 
Двокреветна соба  2+0       25 €       39 €       74 €       45 €       40 €       47 €       38 €       30 €
Јуниор сјуит – студио 2+2       30 €       44 €       82 €       51 €       45 €       52 €       42 €       35 €
Aпартман 2+2       34 €       51 €       96 €       61 €       53 €       62 €       50 €       41 €
Еднокреветна соба 1+1       38 €       58 €    108 €       65 €       57 €       67 €       54 €       45 €
Минимален престој : 5 ноќевања во новогодишниот период, 3 ноќевања во останатиот период 
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт со ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес, паркинг, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во студио или апартман – 25% попуст
▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€
▪ Доплата за Божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) : возрасни – 30€, дете – 15€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image