САНИ ХИЛС 3* – Пампорово

www.sunnyhillsbg.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2019, 06.01-02.03.2020, 04,03-10.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок 01.12-19.12.2019 20.12-28.12.2019 29.12-05.01.2020 06.01-19.01.2020
Вид на сместување 06.03-10.04.2020 20.01-05.03.2020    
Студио (2 возрасни)                       50,00 €                      62,00 €                      87,00 €                      54,00 €
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.)                      50,00 €                      62,00 €                      87,00 €                      54,00 €
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.)                      50,00 €                      62,00 €                      87,00 €                      54,00 €
Студио (3 возрасни)                      62,00 €                      75,00 €                    106,00 €                      62,00 €
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.)                      69,00 €                      87,00 €                    125,00 €                      75,00 €
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.)                      69,00 €                      87,00 €                    125,00 €                      75,00 €
Двоспален апартман (4 возрасни)                      85,00 €                    100,00 €                    137,00 €                      87,00 €
Триспален апартман (макс. 5 возрасни)                      94,00 €                    119,00 €                1.621,00 €                    119,00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image