ПЕРУН ПЛАТИНУМ 4* – Банско 

www.hotelperunbansko.com
Цените се по лице за 1 ноќевање 29.11-20.12.2019 19.01-01.02.2020 21.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 05.01-18.01.2020   02.01-04.01.2019  
  02.02-28.03.2020      
Двокреветна соба – економи 2+1                           41 €                             46 €                           55 €                           82 €
Двокреветна соба – без балкон 2+1                           43 €                             49 €                           59 €                           88 €
Двокреветна соба – со балкон 2+1                           44 €                             50 €                           61 €                           90 €
Јуниор сјуит *цена за 2 лица 2+2                         108 €                          122 €                         146 €                         218 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат,  паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 1.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно
▪ Втото дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image