МАРИА АНТОАНЕТА РЕЗИДЕНС 3* – Банско

www.maria-antoaneta.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 10.10.2019 | 15% попуст за резервација и уплата до 10.11.2019
 10 % попуст за резервација и уплата до 10.12.2019
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-12.12.2019 13.12-26.12.2019 27.12-02.01.2020 03.01-11.01.2020
06.03-30.04.2020 12.01-05.03.2020    
Двокреветна соба  2+0 21.00 € 24.00 € 50.00 € 28.00 €
Еднокреветна соба 1 39.00 € 44.00 € 91.00 € 48.00 €
Јуниор сјуит 2+1 22.00 € 25.00 € 53.00 € 29.00 €
Јуниор сјуит со кујна 2+1 23.00 € 26.00 € 54.00 € 30.00 €
Едноспален апартман 2+2 25.00 € 28.00 € 56.00 € 32.00 €
Едноспален апартман со кујна 2+2 26.00 € 29.00 € 57.00 € 33.00 €
Двоспален апартман 4+2 27.00 € 30.00 € 58.00 € 34.00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 6€ , дете 3€
Минимален престој : 27.12-11.01.2020 – 3 ноќевања
Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг. 
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – плаќа целосна сума
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 60€, дете од 2-11.99 год.- 30 € 
▪ Доплата за подземен паркинг – 10€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за бебешко креветче – 5€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image