КАМЕЛИА АПАРТ 4* -Пампорово

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019 ( не важи за термин: 27.12-02.01.2020 )
Цените се по лице за 1 ноќ. – НАЕМ 01.12-18.12.2019 19.12-26.12.2019 27.12-02.01.2020 13.01-19.01.2020 20.01-04.03.2020
05.03-15.04.2020 03.01-12.01.2020
Студио (2+0) – мин.2 лица плаќаат                      25,00 €                      41,00 €                      58,00 €                      29,00 €                      36,00 €
Еднопспален апартман (2+2) – мин. 2 лица плаќаат                      28,00 €                      43,00 €                      62,00 €                      31,00 €                      39,00 €
Двоспален апартман (4+2) – мин. 4 лица плаќаат                      23,00 €                      35,00 €                      54,00 €                      25,00 €                      32,00 €
Триспален апартман (6+2) – мин. 6 лица плаќаат                      21,00 €                      33,00 €                      51,00 €                      15,00 €                      30,00 €
Во цената е вклучено: користење на внатрешен базен, фитнес, релакс зона, интернет, ски гардеробер, анимација за деца
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст 
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Доплата за појадок: возрасни – 6 евра; дете од 6-11.99 год. – 4€
▪ Доплата за  вечера : возрасни – 11 евра; дете од 6-11.99 год. – 6€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 100€, дете од 6-11.99 год. – 50€
▪ Доплата за божиќна вечера (задолжително) : возрасни -45€, дете од 6-11.99 год. – 28€
winter holidays hero image