ИГЛИКА ПАЛАС 4* – Боровец

www.hoteliglikapalace.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 21.12-26.12.2019 27.12-01.01.2020 02.01-25.01.2020 26.01-13.02.2020
Вид на сместување  04.03-09.04.2020   14.02-03.03.2020  
Двокреветна соба – економи 2+0 25 € 46 € 37 €                            25 €
Двокреветна соба – стандард 2+1 37 € 52 € 44 €  37 €
Студио 2+2 / 3+1 37 € 52 € 44 € 37 €
Еднокреветна соба – економи 1+0  40 € 89 € 58 €  40 €
Еднокреветна соба – стандард 1+0  58 € 101 € 70 € 58 €
НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат мин. 3 редовни суми. 
Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза, користење на внатрешен базен, ски гардеробер, интернет во лоби, паркинг
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло  во соба – бесплатно 
▪ Возрасен на дополнително легло  во соба – 25% попуст
▪ Две деца со 2 возрасни сместени во студио – бесплатно
▪ 4-ти возрасен на дополнително легло во студио – 25% попуст
▪ 3-то дете во студио на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година)
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€ 
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

winter holidays hero image