ГРИН ВУД 4* – Банско

www.greenwood-hotel.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2019 (валиден за период на престој 01.12-19.12.2019, 12.01-31.03.2020)
БОНУС : 7=6 (валиден за период на престој 01.12-19.12.2019, 12.01-31.03.2020) – се комбинира со попуст за рана рез.
Цените се по лице за 1 ноќ.  01.12-19.12.2019 12.01-29.02.2020 20.12-28.12.2019 29.12-01.01.2020
на база СЕ ВКЛУЧЕНО (all inclusive) 01.03-30.03.2020   02.01-11.01.2020  
Двокреветна соба 2+0                           35 €                             38 €                           49 €                           92 €
Студио 2+2                           40 €                             41 €                           51 €                           98 €
Едноспален апартман 2+2                           43 €                             45 €                           59 €                         105 €
Двоспален апартман 4+2                           40 €                             38 €                           49 €                         105 €
Во цената е вклучено : појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци од 11-23 часот, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат,  паркинг, интернет.
Минимален престој : 3 ноќевања во новогодишниот период
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Едно дете со 1 возрасен на редовно легло – 20% попуст од цената за двајца 
▪ Две деца со 1 возрасен – двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен 
▪ Еднокреветна соба – 20% попуст од цената за двајца 
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image