ГРАМИ 3* – Банско

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 15.11.2019 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2020)
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 | 03.01-31.03.2020 (не се комбинира со попуст за резервација)
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-28.12.2019 03.01-07.01.2020 29.12-02.01.2020
08.01-31.01.2020 01.02-10.02.2020  
Вид на сместување 11.02-31.03.2020    
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба  2+1                     19.00 €                       21.00 €                     36.00 €
Апартман  2+2                     20.00 €                       22.00 €                     38.00 €
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба  2+1                     25.00 €                       27.00 €                     41.00 €
Апартман  2+2                     26.00 €                       28.00 €                     43.00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг. 
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 6.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image