Бреза 3* – Боровец

www.borovetz-resort.com/hotel-breza-en.html
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 01.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-24.12.2019 25.12-03.01.2020 04.01-31.03.2020
Вид на сместување      
Двокреветна соба – стандард  2+1 33.00 € 60.00 €  33.00 €
Трокреветна соба – со балкон 3+1 36.00 € 63.00 €  36.00 €
Во цената е вклучено :  појадок и вечера,  користење на детски кат, билјард, сала за игри, сауна, парна бања, паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво и второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image