БОРОВЕЦ ХИЛС 5* – Боровец

www.borovetshills-bg.com 
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% попуст за резервација и уплата до 30.11.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 19.01-08.02.2020 и 23.02-30.04.2020 (попустите не се комбинираат)
Цените се за 2 лица / 4 лица  за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.01-18.01.2020 28.12-31.12.2020 19.01-08.02.2020 10.12-27.12.2019
Вид на сместување  09.02-22.02.2020 23.02-29.02.2020 01.03-30.04.2020
Двокреветна соба (цена за 2 лица) 2+1   121.00 €            202.00 €              99.00 €                    80.00 €
Студио (цена за 2 лица) 2+2   141.00 €            222.00 €            112.00 €                    90.00 €
Едноспален апартман (цена за 2 лица) 2+2   155.00 €            237.00 €            126.00 €                  101.00 €
Двоспален апартман – лукс (цена за 4 лица) 4+2   231.00 €            395.00 €            187.00 €                  151.00 €
Еднокреветна соба 1     85.00 €            201.00 €              69.00 €                    56.00 €
Во цената е вклучено :  појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
▪ Дете од 4-11.99 год. на редовно легло – 40% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image