ДОБРЕДОЈДОВТЕ

Погледнете ги најновите понуди од Туристичката Агенција Јоцо Турс.

Посакајте дестинација

Туристичката Агенција Јоцо Турс  има долгогодишно искуство во исполнување на Вашите желби да посетите дестинација од соништата. Доколоку ја нема во понудите, контактирајте не и ќе се договориме.

ЛЕТУВАЊА

Искористете го Вашиот заслужен одмор на најдобар можен начин и одберете некоја од нашите понуди од соништата. Уживајте во незаборавните моменти.

ЗИМУВАЊА

Организираме незаборавни зимувања на најатрактивните дестинации во соседните земји и пошироко. Скијајте на најдобрите скијачки патеки во светот.

ЕКСКУРЗИИ

Сакате да патувате со семејството, колегите, пријателите и да посетите некоја оддалечена локација? Организираме програми согласно Вашите барања.

ДА ПАТУВАМЕ ЗАЕДНО

НАШИТЕ ПОНУДИ

ПОНУДИ 8-МИ МАРТ

Патувајте за празникот на жената.

ПРЕВОЗ ЗА СКОПЈЕ

Погледнете го возниот ред за превозот до Скопје и назад.

ШОПИНГ ТУРИ

Имате идеја за патување? Јавете се и може да организираме.

ЗИМУВАЊЕ 2018

Копаоник, Боровец, Банско, Пампорово…

ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ

Острог, Метеори, Рилски Манастир…

Превезени патници

Екскурзии годишно

Летувања годишно

Зимувања годишно

НАШИТЕ УСЛУГИ

АВИОНСКИ КАРТИ

Одберете дестинација и ние ќе ви обезбедиме најповлни карти. Контактирајте не и ќе се потрудиме да го најдеме најисплатливиот пат.

ПАТНИЧКО ОСИГУРУВАЊЕ

Полисата за патничко осигурување гарантира покривање на евентуални трошоци во случај на неопходна медицинска помош.

КУПИ КАРТИ ЗА СЕ

Резервирајте билет за некој од величествените концертни настани во земјата и со задоволство истиот ќе Ви биде отпечатен во нашата агенција.

ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ВОЗИЛА

Располагаме со и изнајмуваме автобуси, минибуси и автомобили во локалниот, државниот и меѓународниот сообраќај, согласно вашите потреби.
Веќе 5 години летувам со туристичката агенција Јоцо Турс. Ги одбрав заради професионалната услуга, квалитетните понуди, удобен превоз. Летувајте со Јоцо Турс. НЕНА

Еднодневните капења во Грција, шопинг во Солун, зимување на Златибор, авионски билети за Вашата омилена дестинација. Агенцијата пружа услуги на врвно ниво. ЈОСИФ

Со моите другарки ги користиме редовните линии за Скопје кои се сигурни, навремени и флексибилни. Возилата се удобни и климатизирани. Секогаш патуваме со Јоцо Турс. ЕЛЕНА

RENT A CAR

ФОЛСВАГЕН ШАРАН
ФОЛКСФАГЕН ТУРАН

Автомаски или мануелен пренос, дизел мотори со мала потрошувачка, седум седишта, изнајмување по ден онолку денови колку имате потреба.

RENT A CAR

РЕНО КЛИО
ПЕЖО 807

Автомаски или мануелен пренос, седум седишта кај Пежо 807, дизел мотори со неверојатно мала потрошувачка кај Рено Клио.

fontana-vranje-joco-tours

ФОНТАНА ВРАЊЕ – ПРЕДНОВОГОДИШНИ ЗАБАВИ

Доживејте незаборевен дочек за Нова Година со понудите на Туристичката Агенција Јоцо Турс.
Одберете дестинација по Ваша желба, патувајте во Париз, Атина, Рим, Будимпешта, Истамбул или одберете некоја друга дестинација и дозволете ни да ја обезбедиме за Вас.
Дочекајте ја Новата Година онака како што Вие посакувате.

solun-joco-tours

СОЛУН – ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА

Доживејте незаборевен дочек за Нова Година со понудите на Туристичката Агенција Јоцо Турс.
Одберете дестинација по Ваша желба, патувајте во Париз, Атина, Рим, Будимпешта, Истамбул или одберете некоја друга дестинација и дозволете ни да ја обезбедиме за Вас.
Дочекајте ја Новата Година онака како што Вие посакувате.

sofija-joco-tours

СОФИЈА – ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА

Доживејте незаборевен дочек за Нова Година со понудите на Туристичката Агенција Јоцо Турс.
Одберете дестинација по Ваша желба, патувајте во Париз, Атина, Рим, Будимпешта, Истамбул или одберете некоја друга дестинација и дозволете ни да ја обезбедиме за Вас.
Дочекајте ја Новата Година онака како што Вие посакувате.

atina-joco-tours

АТИНА – ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА

Доживејте незаборевен дочек за Нова Година со понудите на Туристичката Агенција Јоцо Турс.
Одберете дестинација по Ваша желба, патувајте во Париз, Атина, Рим, Будимпешта, Истамбул или одберете некоја друга дестинација и дозволете ни да ја обезбедиме за Вас.
Дочекајте ја Новата Година онака како што Вие посакувате.

interhotel-sandanski

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ – ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА

Доживејте незаборевен дочек за Нова Година со понудите на Туристичката Агенција Јоцо Турс.
Одберете дестинација по Ваша желба, патувајте во Париз, Атина, Рим, Будимпешта, Истамбул или одберете некоја друга дестинација и дозволете ни да ја обезбедиме за Вас.
Дочекајте ја Новата Година онака како што Вие посакувате.

fontana-vranje-joco-tours

ФОНТАНА ВРАЊЕ – ПРЕДНОВОГОДИШНИ ЗАБАВИ

Доживејте незаборевен дочек за Нова Година со понудите на Туристичката Агенција Јоцо Турс.
Одберете дестинација по Ваша желба, патувајте во Париз, Атина, Рим, Будимпешта, Истамбул или одберете некоја друга дестинација и дозволете ни да ја обезбедиме за Вас.
Дочекајте ја Новата Година онака како што Вие посакувате.

ПИШЕТЕ НИ

12 + 14 =

« Со користењето на формата за контакт погоре се согласувате Вашите податоци да бидат складирани и користени од овој вебсајт »

ШОПИНГ ТУРИ

Организираме шопинг тури на Ваше барање.

R

СОЛУН

Посетете го Космос, Икеа, уживајте покрај морето…
R

СОФИЈА

Посетете го Ринг Мол, пијте кафе во Старбакс…
R

БЕЛГРАД

Посетете ја Кнез Михаилова улица, Калемегдан, Скадарлија…

РАБОТНО ВРЕМЕ

Понеделник до Петок од 08-20
Сабота од 08-17 часот.

ТЕЛЕФОН

+389 (0)31 429 426
+389 (0)71 376 426

АДРЕСА

Октомвриска Револуција бр. 58
1300 Куманово